Zip Perde Sistemleri
Görsel Tente > Zip Perde Sistemleri
Zip Perde 5

Zip perde loş bir ortam yaratılmak istenen alanlarda tercih edilen perde türüdür. Restoran, ofis veya kafelerde farklı bir bölüm oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Zip Perde içeri her türlü ışığın girmesine engel olan bir yapıda bulunmaktadır. Kullanıldığı yerlerde hem güzel bir ortam oluşturur hem de loş bir hava yaratır. Teras veya balkonlarda kapalı bir alan yaratmak için de tercih edilebilir. Pencere, kapı veya dış alanlarda kullanılabilir bir yapısı vardır. Pencerelerde stor benzeri bir görüntü sunduğu için estetik bir duruşu olmaktadır.

Zip Perde Temizliği

Zip perde yapımında tercih edilen kumaş türleri temizlenmesi, silinmesi ve yıkanması kolay olan malzemelerdir. Temizlik yapılırken perdenin yapısının bozulmaması için aşındırıcı kimyasal ve silme sırasında güç uygulanmaması önerilmektedir. Ayrıca perdeyi sildikten sonra iz kalmaması için tamamen kurutulması gerekir. Perdenin kumaşı uygun malzemeden üretildiği için bakımı ekstra bir maliyet oluşturmaz.

Zip Perde Kullanımının Avantajları

Zip Perde kullanımı ve bakımı kolay olması sebebiyle avantajlı bir üründür. Açık teras ve kış bahçesi oluşturmak amacıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. İstediğiniz yerde kullanma şansınız bulunur. İstediğiniz ölçüde imal edilebilir. Firmamız seçtiğiniz zip perdenin montajını kısa sürede tamamlamaktadır. Kullanacağınız alanın ölçülerine göre özel üretim yapılır. İç ve dış mekânı farklılaştıran perde ürünleridir. Özel bir bölüm oluşturmak için fazla maliyet gerektirmeyen bir çözüm olmaktadır.

Örnek Hizmetlerimiz


Zip Perde Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Zip Perde Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.