Şemsiye Sistemleri
Görsel Tente > Şemsiye Sistemleri
Semsiye 5

Ev, yazlık, kafe, restoran, bar veya otellerde havuz başında veya plajda Şemsiye Güneşin yakıcı ışınlarından bizi koruyan şemsiyeler farklı renk ve model seçenekleriyle sunulmaktadır. Firmamızın internet sayfasında istediğiniz mekânda kullanabileceğiniz birçok çeşidi bir arada bulma şansınız vardır. Dev şemsiyeler sayesinde müşterilerin rahatça oturabileceği alanlar yaratılmış olur. Otellerde havuz başında veya plajda tercih edilen şemsiyelerle gölge alanlar sağlanır. Kafe ve restoranlarda ise müşterilerin rahatça yemek yemesi veya keyifle içecek içmeleri için şemsiyeler kullanılır. Elle açılıp kapanan modeller veya otomatik motorlu modeller kullanılacağı alanın özelliklerine göre seçilebilir.

Şemsiye Özellikleri

Şemsiyeler güneşin altında saatlerce durdukları için yıpranmayacak tarzda bir kumaş tercih edilmesi önemlidir. Plajda kullanıldıklarında deniz tuzu ve kumların aşındırıcı etkisinden korunması amacıyla arada temiz suyla temizlenmesi bakımı için yeterlidir. Sade veya desenli kumaşlardan seçim yapılarak imal edilmesi mümkündür. Şemsiyenin gövdesi paslanmaz ve rüzgâra dayanıklı olacak malzemeden üretilir. Uzun ömürlü bir kullanım için kaliteli malzemeler kullanılması önemlidir. İşletmenizin önünde kullanacağınız şemsiye kumaşı üzerine logonuzun baskısı yapılabilir. Şemsiyeleri farklı renkte ve büyüklükte olarak da tercih edebilirsiniz. Evinizde teras veya bahçenizde kullanacağınız Şemsiye çeşitleri için sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Her bütçeye ve alana uygun şemsiyeler ile güzel bir dekorasyon yaratmanız mümkün olur. Sade, renkli, otomatik veya elle açılıp kapanan çeşitlerimizle size alternatif ve farklı tasarımlar sunmak için çalışıyoruz.

Örnek Hizmetlerimiz


Şemsiye Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Şemsiye Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.