Oval Pergola Sistemleri
Görsel Tente > Oval Pergola Sistemleri
pergola1 1

Pergola kelimesi saçak anlamında kullanılan, latince “pergule” kelimesinden gelmektedir. Ayrıca İtalyanca’da “pergola” gölgelik anlamına gelmektedir. Bombeli bir yapıya sahip oval pergola mekanları olumsuz hava şartlarından korumaktadır.

Çeşitleri Nelerdir?

Pergola tente sistemleri sayesinde yatay, çatı ve bükümlü gibi açıklıklar kapatılabilir. Özel kumaşları sayesinde yaz aylarında güneşlik olarak sizleri güneşten korur. Ayrıca açılır kapanır tavanı ve su geçirmeyen kumaşıyla yağmurlu havalarda da sizleri koruyacaktır. Dilerseniz Pergola tente sistemlerinizin etrafını cam ile kapatarak alanınızın açılır kapanır kış bahçesi şekline dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Oval (radius) olarak dayanıklı malzemeden yapılan tente sistemleri raylı veya motorlu seçenekleriyle hava şartlarına bağlı olarak açılıp kapanma özelliğine de sahiptirler. Uzaktan kumanda ile çalışan, oval pergola tentelere aydınlatma da ilave ederek estetik bir güzellik yakalanabilir. Bu hoş görünümleri sayesinde genellikle kafe, restaurant gibi yerlerde tercih edilirler.

Oval Pergolanın Genel Özellikleri Nelerdir?

  • Konstrüksiyon renkleri olarak gri, siyah, krem, kahverengi, antrasit gri gibi renklere sahiptirler.
  • Blackout Kumaş renkleri de gri, beyaz ve kremdir.
  • Isı ve ışık geçirmez kumaşlardır. Ayrıca alev yürümez diye ifade edilen blackout kumaş kullanılır. Bu kumaş, sistemde geriye katlanarak toplanır.
  • Çok sert esen rüzgarlara (90 km/h) ve 30 cm’lik kar kalınlığına dayanıklıdır.

Sizlerin tercihleri doğrultusunda dayanıklı malzemelerden üretilen oval pergola hoş görünümlerinden dolayı ev, işletme gibi tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Örnek Hizmetlerimiz


Oval Pergola Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Oval Pergola Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.