T Model Tente Sistemleri
Görsel Tente > T Model Tente Sistemleri
T Model Tente 2

Duvar gibi sabitleyici bir alanın olmadığı yerlerde T Model Tente oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü yapılarıyla tercih edilmektedir. Genellikle belli bir alana sabitlenerek kullanılan bu sistem sabitleme ağırlıklarının altına istenirse tekerlek eklenerek hareketli hale getirilmektedir. Böyle bir durumda mermer ağırlıklarla desteklenmekte ve daha kullanışlı bir hale gelmektedir. İki yana açılır özelliği sayesinde birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Güneşin zararlı ışınlarından ve yağmurdan korunmada etkin olarak kullanılmaktadır. Özel olarak üretilen kumaşı su geçirmez özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Taşıyıcı sistemi çelik borularla desteklenmekte toz fırın boyalı olarak üretilmektedir. Böylece yüksek dayanıklılık gösterebilmekte uzun dönem kullanıma olanak sağlanmaktadır.

İsteğe Bağlı Kullanım Özellikleri

T Model Tente sistemlerinin en büyük özellikleri her alanda kolay kullanıma müsaade etmeleridir. Genellikle iki ayaklı sistemler olduklarından fazla yer kaplamazlar ve farklı boyutlarıyla her alanda yüksek koruma sağlarlar. Tepe açılımları iki taraflı ve isteğe bağlı olarak motorlu veya manuel olarak kullanılmaktadır. İki taraflı olmasının en kullanışlı yönü tek tarafının kapalı olarak tutulabilmesidir. Sadece bir yönü açık diğer yönü kapalı olabilmektedir.

Kullanım Alanları

Geniş alanlarda gölgelendirme yapmak için ideal olan T Model Tente sistemleri farklı boyutlarıyla küçük büyük tüm alanlarda etkin bir biçimde kullanılabilmektedir. Sadece otel, restoran, kafeterya gibi alanlarda değil, belediyeler ve valilikler tarafından açılan her türlü sergi ve fuar alanlarında da rahatlıkla kullanım özelliğine sahiptir. İhtiyacınıza uygun model ve opsiyonlar için hemen bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgiyi uzman kadromuzdan talep edebilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


T Model Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
T Model Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.