Şeffaf Stor Sistemleri
Görsel Tente > Şeffaf Stor Sistemleri
seffaf 11

Şeffaf stor evlerde, ofislerde ve süpermarket gibi yerlerde kullanılabilecek türden bir perde çeşididir. Hava aldırmayan ama ışık geçiren şeffaf storlar kullanıldığında ortama gün ışığı rahatlıkla girebilmektedir. Teras veya balkonlarda şeffaf Stor kullandığınızda her mevsim rahatlıkla oturabileceğiniz bir alan yaratmış olursunuz. Marketlerde kullanıldığında ise reyonların önü kapatılır ama ürünler rahatlıkla görülmektedir. Ofislerde sunum yapılan alanda kullanılabilir. Firmamızın ürettiği storlar istenirse zincirli mekanizma istenirse kumandalı ve motorlu şekilde tasarlanabilmektedir. Kullanım alanınıza uygun ölçülerde üretim yapılması mümkündür. Şeffaf stor hem şık duruşu hem de sadeliği sebebiyle tercih edilmektedir.

Şeffaf Stor Kullanımı

Şeffaf stor dış alanda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Teras ya da kamelyanızda soğuk ve yağmurdan korunma amacıyla kullanmanız sayesinde hava koşullarından bağımsız olarak keyif yapma şansınız olur. Aileniz ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz bir alan yaratmış olursunuz. Uygun maliyetleri ve pratik kullanımı ile en çok tercih edilen stor perde çeşitleri arasında yer almaktadır.

Şeffaf Stor Temizliği

Şeffaf Stor temizliği kolay yapılmaktadır. Aşındırıcı özelliği olmayan malzemelerle silinmesi kullanım ömrünü uzatır. Süpermarketlerde müşterilerin dokunabileceği şekilde bulunduğu için bakımının kolay olması işleri kolaylaştırmaktadır. Firmamızın ürettiği şeffaf stor ve diğer perde çeşitlerimizi incelemek ve sipariş vermek için internet sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Hem ekonomik hem de kullanışlı bir üründür. Kullanmak istediğiniz alana özel sipariş vermek için irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


Şeffaf Stor Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Şeffaf Stor Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.