Körüklü Tente Sistemleri
Görsel Tente > Körüklü Tente Sistemleri
korkulu1 5

Modern bir görünüm elde etmek, dükkân önünde bulunan alandan faydalanmak veya balkonlarda estetik görünümlere kavuşmak için Körüklü Tente kullanımı oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Özellikle kafeteryalar, pastaneler, restoranlar gibi alanların giriş bölümlerinde müşteriyi çekmek ve işletmeyi güneşe karşı korumak amaçlarıyla kullanılırlar. Farklı desen ve renklerde üretilebilen sistemler aynı zamanda firmanın tanıtımı içinde etken olarak görev yaparlar. Pek çok işletme tarafından tente üzerine firma logosu ve ismi basılarak göz alıcılığı sağlanmaktadır.

Temel Özellikleri

Körüklü Tente sistemleri çoklu destek ile çalışmaktadır. Bu sayede kullanım ömürleri artmakta, istenilen eğimde kullanma olanağı sağlamaktadır. Yani ne kadar açılacağı tamamen kullanıcının isteğine bağlıdır. Geniş alanları güneş ışınlarından koruyabilirler. Akrilik ve su geçirmez kumaşları sayesinde yağmura karşı da etkindirler. Geniş bir gölgeleme alanı yarattıkları için daha fazla ürünün teşhir edilmesine olanak sağlarlar. Estetik ve modern görünümleri sayesinde müşteriyi cezbederler. Kolay bir şekilde montajları sağlanır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hızlı ve sessiz bir motor düzeneğine sahiptirler. Rahat bir şekilde açılıp kapanabilirler ve istendiği noktada sabit kalabilirler. Bu özellikleri sayesinde sadece işyerlerinde değil evlerde de kullanım olanağına kavuşmuşlardır. Balkonlarda ve teraslarda etkin olarak kullanılmaktadır.

Farklı Model Seçenekleri

Körüklü Tente sistemleri farklı model, renk, desen ve özel firma logolu baskılı ürün yelpazesi ile gösterişli tasarımlara imza atmaktadır. Farklı boyutlarda ve opsiyonel seçeneklerle üretimi sağlanmaktadır. Ücretsiz keşif ve ürün yelpazesi hakkında bilgi almak için uzman kadromuzla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


Körüklü Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Körüklü Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.