Pergola Sistemleri
Görsel Tente > Pergola Sistemleri
pergola1 11

Latince bir kelime kökenine sahip olan pergola, saçak anlamını ifade etmeye yarayan pergule kelimesinden üretilmiştir. Gölgelik anlamında da kullanılan pergola, açılıp kapanma özelliği bulunan, kullanıldığı alanın yağmur ya da güneş gibi dış etkenlerden korunmasını amaçlayan, oturulmaya müsait birçok alanda rahatlıkla kullanılabilen ve kullanıldığı alanın üstünün kapanmasını sağlayan sistemlere verilen isimdir. Pergola sistemleri, birçok malzeme kullanılarak yapılabilmektedir. Tente üretimi, satışı ve montajı konusunda profesyonel bir hizmet veren firmamız, pergola sistemlerinin imalat aşamasında monte edileceği alanın özellikleri ve bölgenin mevsim koşullarına uygun malzemeler belirlemektedir. Pergola sistemleri uygun şartlarda istenilen malzeme, renk ve modelde üretilebiliyor olsa da bu sistemler üretilirken en sık tercih edilen malzemeler alüminyum ve ahşaptır. Hatta alüminyum sistemler açılır kapanır olması ve daha uzun süre sorunsuz kullanılabilir olması sayesinde daha sık tercih edilmektedir. Sizlerde ücretsiz keşif hizmeti almak ve kullanım alanlarını çevresel etkenlerden korumak adına profesyonel bir yardım almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Pergola Sistemi Fiyatları

Pergola sistemleri, monte edileceği alanın dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Genel olarak kafeterya, kahvaltı salonu, veranda, restoran, lokanta, açık havada bulunan kış bahçeleri, açık alanda bulunan düğün salonları ve açık alanlardaki havuzlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Firmamızda pergola sistemi üretim ve montaj fiyatlandırması, sistemin kullanılacağı alanının büyüklüğü, kullanılacak malzemelerin kalitesi ve kullanılacak malzemelere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hizmetimize Ait Videolar


Örnek Hizmetlerimiz


Pergola Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Pergola Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.