Win Tent Sistemleri
Görsel Tente > Win Tent Sistemleri
Win Tent 6

Tente çeşitleri arasında tercih edilen modellerden olan Win Tent seçenekleri için firmamızın internet sayfasını inceleyebilirsiniz. Win tent duruşu ve kullanım şekliyle şık bir görüntü sunmaktadır. Ev, kafe, restoran vb. Yerlerde kullanılabilen özelliktedir. Yazlık villanızın pencere, kapı veya kamelyasında kullanmak için istediğiniz renkte üretilebilen ürünlerdir. Win tent açılıp kapatılırken kullanımı kolaydır. Paslanmaz malzemeden üretilen kollar sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Renk, desen ve ölçü tercihlerinizi kullanacağınız alanın özelliklerine göre belirleyebilirsiniz.

Win Tent Kullanımı

Win tent kafe ve restoranlarda tercih edildiğinde firma renkleriyle ilgi çekici bir hale getirilebilir. İstendiğinde açılıp kapatılabilir olduğu için kullanım kolaylığı sunar. Güneşli havalarda açıp akşam kapatabilirsiniz. Müşterileriniz için uygun bir ortam hazırlamanıza katkı sağlar. Win tent fiyatları bütçeye uygun olması sebebiyle tercih edilmektedir. Hem açık hem de kapalı halinde şık ve zarif bir görüntü oluşturur.

Win Tent Özellikleri Nelerdir?

Win Tent istenirse rüzgâr sensörü eklenerek kendiliğinden açılıp kapanabilir. Kumanda sistemiyle pratik bir kullanım sunmaktadır. Tentenin özelliği eğimli ve gergin yapısıdır. Hava koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlü bir tentedir. Kapandığı zaman kapladığı alan küçüktür. Kullanılan malzemeler istenen renkte ve özellikte tercih edilebilmektedir. Eviniz veya iş yerinizde güneşten korunmak amacıyla veya hoş bir görüntü sağlamak için win tent uygulamasını tercih edebilirsiniz. Siparişleriniz imal edildikten sonra kısa sürede montajı yapılmaktadır.

Örnek Hizmetlerimiz


Win Tent Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Win Tent Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.