Kasetli Tente Sistemleri
Görsel Tente > Kasetli Tente Sistemleri
Kasetli Tente 3

Kasetli tenteler, kaset adını alan iskelet yapısı sayesinde kapalı haldeyken çok az yer kaplayan, açık haldeyken ise kişilerin dilediği kadar uzunlukta ayarlanan sistemlere verilen isimdir. Diğer tente sistemlerine göre oldukça ekonomik olan kasetli tente, en modern ve en gelişmiş tente sistemleri arasında yer almaktadır. Modern tasarımı sayesinde kullanıldığı alanın son derece estetik ve dekoratif görünmesini sağlamaktadır.

Kasetli Tente Kullanım Avantaları

Kasetli tente sistemi kapandığında tüm iskelet ve gölgelik yapmayı sağlayan kumaş tamamen mekanizmanın içinde kalmaktadır. Sistemin katlanabilir olması sayesinde, sistemde bulunan kumaşlar uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedir. Sadece estetik açıdan değil, işlevsel olarak da ciddi avantajlar sağlayan kasetli tentelerin kumaşları kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Kullanıldığı mekânda düzenli ve toplu bir görüntü ortaya koyan bu sistem, firmamız tarafından en profesyonel şekilde üretilmekte, satışa sunulmakta ve montaj aşamaları da firmamız yetkilileri tarafından üstlenilmektedir. Firmamız, kasetli tenteleri kişilerin istekleri ya da kullanım alanına uygun ölçüde ve renkte üretime sokmaktadır. Sizlerde iş yerlerinizin ya da yaşam alanlarınızın daha estetik, modern ve dekoratif görünmesini ayrıca, dış etkenlerden korunmasını sağlamak istiyorsanız, firmamız Görsel Tente ile iletişime geçebilirsiniz.

Kasetli Tente Fiyatları

Son derece geniş bir kullanım alanına, modern ve işlevsel bir yapıya sahip olan kasetli tente fiyatları çeşitli kriterler baz alarak belirlenmektedir. Firmamız her zaman fiyatlandırma politikalarını piyasa altında tutmakta ve müşterilerinin en uygun fiyatlar eşliğinde en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır.

Örnek Hizmetlerimiz


Kasetli Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Kasetli Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.