Mafsallı Tente Sistemleri
Görsel Tente > Mafsallı Tente Sistemleri
Mafsalli Tente 5

Mafsal eklem demektir ve belli sabit bir duvara, alt desteksiz ekleme olarak tente sisteminin yerleştirilmesi ile oluşur. Duvara sabitlenerek sistemin çalışması sağlandığından yer kaplamaz ve bu özelliği sayesinde her alanda kullanıma olanak sağlar. Mafsallı Tente kolay açılır kapanır sistemi ve göze hoş görünen işlevleri sayesinde iş yerlerinden evlere kadar pek çok alanda tercih edilen bir ürün olmuştur. Belli bir alanı güneşten koruyarak gölgelendirme sağlamaktadır. Özellikle güneş gören dükkanların neredeyse tamamı tarafından tercih edilmektedir. Teraslarda ve balkonlarda ise gölgelendirme amaçlarıyla kullanılmaktadır.

Üstün Özellikleriyle Vazgeçilmez

Mafsallı Tente üstün özellikleri sayesinde her alanda kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Duvara monte edilebilmesi, gölgelendirme sırasında ferahlık yaratması, farklı desen ve renk seçenekleri ile estetik görünümler sunması başlıca temel özelliklerindendir. Özel olarak üretilen su geçirmez akrilik kumaşı sayesinde yağmura karşı da etkindir. Kumaş bakımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. İsteğe bağlı olarak motorlu veya manuel yapıyla kullanılabildiği gibi opsiyonel olarak güneş ve rüzgâr sensörü ile donatılmaktadır. Hızlı ve sessiz motoru sayesinde kolay bir şekilde açılıp kapanma sağlanmaktadır. Alüminyum gövde sayesinde esneklik ve sağlamlık bir arada sunulmaktadır. Eğimi isteğe bağlı olarak ayarlanabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde tüm işletmeler ve evlerde özellikle tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı Tente üstün özelliklerine karşın uygun fiyatla alıcılarına sunulmaktadır. Ücretsiz keşif ile belirlenecek boyutlara ve opsiyonel olarak sunulan seçeneklere bağlı fiyat değişebilmektedir. Geniş ürün yelpazesinden seçim yapmak ve uygun ödeme koşullarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


Mafsallı Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Mafsallı Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.